Trápí vás nevysvětlitelné přibírání na hmotnosti? Kožní problémy? Máte pocity únavy a úbytku vitality? Časté záněty? Všechny tyto a stovky dalších zdravotních problémů vám může pomoci odstranit detoxikace organismu.

Na této stránce se dočtete o způsobu detoxikace organismu, který vám pomůže zbavit se zdravotních problémů jednou pro vždy. Ne pomocí zázračných pilulek, ale díky informacím, které přední odborníci využívají pro trvalé zdraví svých klientů.

Vážení přátelé s příznaky zaneseného organismu toxiny,

Jmenuji se Jaroslava Mašková, je mi 56 let a mám se s vámi o co podělit.

Před 5 lety jsem začala mít příznaky zaneseného organismu toxiny, jako je nevysvětlitelné přibírání na hmotnosti, rozvíjející se astma, kožní problémy, problémy s klouby a záněty, častá nevolnost a únava. Dokonce jsem začala mít i alergie.

Velmi dobře si vzpomínám, jak jsem se snažila zakrývat svoje narůstající kilogramy. Bolesti kloubů byly tak intenzivní, že jsem takřka přestala chodit na mé oblíbené nákupy do města. Svědění očí na jaře, když cokoliv kvetlo, nebylo vůbec příjemné. Chodila jsem po všech možných vyšetřeních. Bohužel každý doktor říkal vždy něco jiného a já se nebyla schopna těchto bolestí a problémů zbavit ani za pomoci lékařů. Výsledkem byla hrst prášků každé ráno.

Někdy jsem se snažila předstírat, že je vše v pořádku, ale problémy se stupňovaly a nedaly se přehlížet.

Ta úkrutná alergie, kožní problémy a častá únava

Proto jsem se rozhodla nelenit a rozhodla se problémů zbavit.

Probdělé noci, přetrvávající bolest kloubů, častá únava, nevysvětlitelné tloustnutí, dýchací problémy a alergie. Tyto příznaky byly velmi nepříjemné.

Můj pocit by se dal přirovnat k bezmoci a závisti. Záviděla jsem každému zdravému člověku, který dobře vypadal a dobře se cítil. Já se zatím utápěla na dně zdravotních problémů a nevěděla, jak z tohoto bludného kruhu ven. Procházky, které mě dříve nabíjely, jsem nemohla udýchat. A i kdybych mohla, byla jsem tak unavená, že se mi už ani nikam nechtělo.

Můj obrovský sen byl být znovu zdravá. Bylo příliš brzy, abych všechno hezké na světě zahodila a utápěla se v nemocích.

V té době jsem o řešení zdravotních problémů moc nevěděla. Jen, že existuje možnost detoxikace organismu. Klasické rady z novin a časopisů  jsem již měla za sebou.

Začala jsem se zajímat, jak by se daly řešit mé problémy přírodní cestou. Prostudovala jsem všechny informace na internetu. Od dietologického centra jsem si zakoupila knihu „Jak úspěšně detoxikovat organismus“, kde jsem se dozvěděla, co je příčinou mých problémů a čemu se mám vyhýbat. Bohužel jsem nevěděla, jak si mám uzpůsobit jídelníček tak, abych své tělo dál nezanášela.

Proto jsem dietologické centrum vyhledala a požádala o pomoc při sestavení jídelníčku a nastavení plánu dlouhodobé detoxikace.

V jejich centru mi prozradili 3 nejdůležitější kroky k postupné a trvalé detoxikaci organismu.

Po aplikování těchto principů jsem nyní na dobré cestě zbavit se všech mých zdravotních problémů.

Snížila jsem svoji hmotnost o 12 Kg, vyřešila si kožní problémy, únava je dávno pryč a na klouby si ani nevzpomenu. Zastavila jsem astma a lékař se jen diví. Ještě potřebuji dořešit alergii – tu máme v plánu zvládnout přes zimu.

Jaroslava Mašková 56 let,
klientka dietologického centra

Požádali jsme paní Maškovou, aby se s námi podělila o její zkušenosti a tímto jí mnohokrát děkujeme.

Jaké jsou tedy 3 zásadní principy odstranění toxických látek z těla

Určitě se mnou budete souhlasit, že neexistuje žádná kouzelná pilulka, kterou spolknete a váš organismus bude bez toxických látek.

Detoxikace má své zásady a ty musí být aplikovány v určitém pořadí, aby byla docílená trvalá detoxikace organismu.

1. Krok: Odstranění potravin z jídelníčku, které zanáší organismus

Největší chybou lidí, kteří se snaží provádět detoxikaci organismu je, že se nezamysleli, co vůbec způsobilo jejich problémy.

Všichni se snaží nakupovat drahé detoxikační prostředky a při tom neaplikují tuto první zásadu.

V tomto případě to vypadá tak, že lidem se na pár měsíců udělá dobře, jakmile ale detoxikační prostředek vysadí, problém se opět objeví a někdy i v horší podobě. Byl totiž utlumen.

Další případ, kdy lidé nakoupí různé detoxikační tablety nebo bylinky a nahodile je užívají jeden přes druhý. Myslí si, že se stav zlepší a uleví se jim. Bohužel opak je pravdou. Ve většině případů se cítí po detoxikaci ještě hůře, protože neodstranili z jídelníčku potraviny, které jejich tělo zanáší a tělo jen oslabili.

2. Krok: Sestavení jídelníčku pro podporu orgánů a vyloučení toxinů z těla

Jídelníček při detoxikaci musí být sestaven tak, aby byla zajištěna podpora detoxikačních orgánů. Neznamená to však, že se musíte vzdát vašich oblíbených jídel. Jídelníček sestavený na míru znamená, že jíte takové potraviny, které máte rádi.

Jedině tak může být detoxikace účinná. Bez podpory detoxikačních orgánů nemá smysl detoxikaci provádět, jelikož toxické látky se vám z těla nevyplaví a zůstanou uvnitř.

3. Krok: Zacílení na konkrétní problém

U úspěšné detoxikace musí být zvolen postup, který bude nejefektivnější. Hlavně v případě, když člověk řeší více problémů. Nelze najednou detoxikovat celé tělo. Určení správného postupu je naprosto zásadní krok. Při špatně zvoleném postupu hrozí, že nedosáhnete žádného výsledku. Je potřeba znát pravidla detoxikačního postupu a vědět, na který problém máte začít cílit jako první, abyste docílili co nejrychlejšího výsledku.

(Pokud náhodou bude místo vašeho bydliště daleko od našich momentálně otevřených poboček, můžeme vám nabídnout pomoc po telefonu – hovor jde samozřejmě na naše náklady. Telefonická konzultace je zlevněná na 250Kč)

V čem je tedy to největší tajemství?…

Ve využití všech tří principů najednou. K tomu je potřeba znát určitá pravidla.

Každý jsme unikátní. Stejně jako ve sportu, tak i při detoxikaci se vyplatí mít „svého trenéra“. Stejně tak, jako je kvalita trenérů, je i kvalita a cena výživových poradců různá. Pokud půjdete do kvalitního fitness centra, bude vás konzultace stát běžně kolem tisícikoruny.

Kvalitní a certifikátované poradenství může být ovšem o mnoho levnější, než si myslíte.

Konzultace se specialistou trvá cca 45-60 minut, stojí pouze 350,- Kč a zahrnuje:

Zjištění a odstranění příčiny zanesení vašeho organismu
Analyzování problému a zvolení nejefektivnějšího postupu detoxikace organismu
Doporučení stravovacích změn (vhodného jídelníčku)
Navržení postupných změn, které je nutno udělat, k trvalé detoxikaci organismu
Doporučení na případné doplňky stravy
Navržení cíleného programu pro trvalou detoxikaci organismu

Detoxikací organismu si můžete zlepšit nebo úplně odstranit různé zdravotní problémy

V naší firmě spolupracujeme s těmito špičkovými odborníky, kteří zajišťují proškolování.

MUDr. Lubomír Novotný, který pracuje jako primář a specialista na chirurgii v Třebíči a zabývá se vztahem výživy na zažívací ústrojí.

Mgr. Ivana Andělová, která pracovala 25 let na JIP (jednotce intenzivní péče). Za svoji kariéru sledovala vliv výživy na hojení pooperačních ran. Říká: „Kvalita výživy, při uzdravování pacienta s jakýmkoliv onemocněním hraje zásadní roli v tom, jestli léčba bude úspěšná nebo nikoliv“.

Ptáte se, proč konzultace stojí pouze 350,-Kč a ne 1000,-Kč?

Důvod je jednoduchý, chceme být nejprofesionálnější firmou pro revitalizaci organismu ČR a SK a to vyžaduje reklamu.

A tu chceme dosáhnout díky výsledkům našich klientů.

Možná se teď ptáte…

Zvládnu to?

Určitě to zvládnete, protože není nic snazšího než se nechat vést zkušeným odborníkem. Detoxikační plán sestavený na míru není těžké dodržovat.

Nemám pevnou vůli…

Je to možné, ale principy, které se u nás dozvíte, jsou tak jednoduché, že žádnou pevnou vůli nebudete potřebovat

Představte si, jak by mohl váš detoxikační plán vypadat:

Nic složitě nehlídáte
Přesně víte, co a kdy jíst
Během pár dní se budete cítit lépe – odborně sestavený jídelníček Vám to zajistí
Máte chuť do života, elán a energii
Detoxikace je tak šetrná, že vás nijak neomezí ve vašem běžném dni
Cítíte se lépe ve společnosti, protože okolí si všímá vašeho elánu

Trápí vás nevysvětlitelné přibírání na hmotnosti? Kožní problémy? Máte pocity únavy a úbytku vitality? Časté záněty?Všechny tyto a stovky dalších zdravotních problémů vám může pomoci odstranit detoxikace organismu.

Objednejte se na konzultaci s nutričním specialistou:

Nejpozději do týdne vás budeme kontaktovat, a pokud váš zájem bude trvat, domluvíme si s vámi konzultaci.

Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas s podmínkami

Zkušenosti Klientů:

„Před 2 lety jsem začala mít příznaky žaludečních vředů, jako je bolest v oblasti žaludku, nechutenství k jídlu, nevolnost a pocity na zvracení, dokonce jsem i nevysvětlitelně přibírala. Živě si vzpomínám na tu tupou bolest, která mne pronásledovala po každém jídle. Někdy přicházela jen tak z nenadání. Chodila jsem po všech možných vyšetřeních. Bohužel každý doktor říkal vždy něco jiného a já se nebyla schopna těchto bolestí zbavit ani za pomoci lékařů. Tímto mailem bych vám chtěla poděkovat, jelikož bolesti žaludku jsou pryč! Děkuji.“

Klára Doležalová 34 let

„Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za pomoc při řešení mých aftů. Bolest, která mne pronásledovala při každém jídle byla velmi velká. Ani nemluvím o tom, když jsem se do aftu kousla. Někdy jsem dokonce musela jídlo vynechat, jelikož afty v ústech neuvěřitelně štípaly. Nevěděla jsem, co mám již dělat, protože afty byly velmi obtěžující a stále se vracely. Jakmile jsem podstoupila detoxikační kůru, která nebyla nijak obtížná, afty zmizely a už se nikdy nevrátily. Zdravím vás!“

Pavlína Nováková 58 let

„Vážení, chtěla bych se s vámi podělit o mé zkušenosti. Ještě než jsem konzultaci absolvovala, měla jsem strach z toho co mě bude čekat. Po absolvování a následných kontrolách jsem byla velice překvapena, protože váš přístup je velmi příjemný a profesionální. Poradkyně, která mě měla na starosti, se stala zároveň mojí kamarádkou. Opakuji – s takovým přátelským přístupem jsem se ještě nesetkala. Mé problémy s dnou a alergií se značně upravily. Budu vás všem doporučovat! Děkuji“

Jiřina Čejková 44 let

Dobrý den, 1.fáze je úplně SUPER, bez problémů to zvádám, nehladovím, shazuji kila a ještě se cítím mnohem líp, což byl i můj plán, když jsem do toho šla.

Přeji hezký den, M.Oczeáková

Dobrý den,
Oslovila jsem Vaše centrum koncem září 2012 s problémem pálení žáhy. Na konzultace jsem chodila k poradkyni Dagmar Svobodové. Dostala jsem detoxikační a odkyselovací plán podle kterého jsem se řídila a samozřejmě , že budu dál pokračovat v navrženém stravovacím plánu. Pálení žáhy je dávno pryč a k tomu i nějaké kilogramy. Jako cíl mi bylo dáno snížení hmotnosti o 7 – 10 kg v což jsem nevěřila, ale ono to opravdu funguje. Tímto moc děkuji Dagmaře Svobodové k jejímu přístupu, příjemnému chování a ochotě poradit.

Zdraví Hana Kladníčková